Realizacja domku dla dzieci

Realizacja domku dla dzieci z materiałów firmy Sęk w Brzegu

Ciepła jesień pozwala na realizację planów jakie zostały wymyślone przez dzieci podczas wakacji. Mają kilka metrów kwadratowych na swoim podwórku jesteśmy w stanie zrealizować kilka “własnych” marzeń z dzieciństwa naszych lub naszych dzieci 😛

Domek z drzewa…

Jednym z takich pomysłów jest zapewne posiadanie własnego domku do zabawy, szczególnie mając dzieci, pozwala on na wielogodzinną zabawę w ramach własnego podwórka. Domek, nie na ziemi tylko podwyższeniu wraz z tarasem, zjeżdżalnią i schodami do centrum zabawy naszych pociech. Plan prosty, kupić kilka desek, uciąć tu, uciąć tam i jest… budowla.

Ot taka mała budowla powstała w wyniku kilku sobót spędzonych w towarzystwie drewna, narzędzi i wyobraźni. Zacząć należy od wizyty w składzie drzewa firmy Sęk w Brzegu oraz doboru odpowiednich desek oraz listewek.

Oczywiście zanim wybierzecie się na zakupy drewna warto choć wstępnie mieć plan działania i wiedzieć czego tak naprawde potrzebujecie. W Sęku wybór jest wielki, deski, listewki w każdym rozmiarze. Mając plan i projekt w głowie wygląda to tak:

Brak planu…przycinamy, skręcamy, dobijamy i w kilka chwil mamy efekty:

Ładne prawda?

Na placu boju…

:/ dużo desek, pomiarów i myślenia.

Robimy dach

Noc nas zastała